używane wózki widłowe i maszyny budowlane eddi
wózki widłowe nissan
Wózki widłowe Eddi - sprzedaż, serwis, wynajem
szukasz wózka widłowego? zadzwon 33 484 18 55

Wynajem krótkoterminowy

Firmom, które nie korzystają na co dzień z wózków widłowych, polecamy ofertę wynajmu krótkoterminowego. Dzięki niemu dostarczamy Państwu sprawne, markowe wózki widłowe, a także podesty nożycowe i teleskopowe.

Zapewniamy konkurencyjne cenniki wynajmu. Każde zapytanie, jakie otrzymamy, wycenione zostanie w zależności od rodzaju i liczby pojazdów, których aktualnie potrzebuje Państwa firma, a także czasu, na jaki chcą Państwo wynająć maszyny. Dłuższy czas eksploatacji wózków i podestów będzie dla Państwa korzystny, dzięki upustom i rabatom. Preferencyjne cenniki stosujemy również wobec stałych Klientów.

Fachowa pomoc

Oprócz indywidualnej wyceny zamówienia, zapewniamy Państwu również fachową pomoc przy wyborze maszyn, które będą najodpowiedniejsze dla realizacji konkretnych prac. Po przyjęciu zamówienia, wskazane maszyny dostarczymy do Państwa firmowym transportem. Prze cały okres użytkowania wózków należących do EDDI, gwarantujemy systematyczne przeglądy techniczne i naprawy, za które nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów.

Krótkoterminowy wynajem wózków widłowych to rozwiązanie korzystne z wielu powodów. Nie zmusza Państwa do utrzymywania własnego parku maszynowego, ponoszenia kosztów jego naprawy i okresowych przeglądów. Nie wymaga również przeznaczania stałego miejsca na parking dla maszyn budowlanych. Wózki widłowe i podesty trafiają do Państwa dokładnie wtedy, kiedy są potrzebne, a gdy spełnią swoje zadanie, odbieramy je własnym transportem. Wynajem wózków pozwala również na maksymalne obniżenie kosztów prac wykonywanych z udziałem sprzętu budowlanego.

Prosimy o kontakt z działem wynajmu, nasz doradca pomoże skonfigurować sprzęt stosownie do potrzeb Państwa firmy.
Eddi wózki widłowe | ul.Krakowska 98a | 32-650 Kęty | tel. +48 (33) 484 18 55 | fax +48 (33) 845 55 46

Zasięg działania

Oferujemy wózki widłowe na terenie całego kraju. Wózki widłowe Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, inne.
Informacje w serwisie internetowym firmy Eddi wózki widłowe mają wyłącznie charakter informacyjny, nie stanowią wiążącej oferty a ewentualne błędne opisy nie mogą być podstawą do roszczeń.