używane wózki widłowe i maszyny budowlane eddi
wózki widłowe nissan
Wózki widłowe Eddi - sprzedaż, serwis, wynajem
szukasz wózka widłowego? zadzwon 33 484 18 55

Wynajem podestów roboczych i wózków widłowych - outsourcing

Umiejętne planowanie wydatków to podstawa sukcesu finansowego firmy. Dzięki outsourcingowi maszyn budowlanych zyskują Państwo jednocześnie oszczędność pieniędzy i wysoką jakość pojazdów w parku maszynowym. Długoterminowy wynajem wózków widłowych sprawia, że Państwa firma zarządza parkiem maszynowym tak, jakby należał on do Państwa, ale nie ponosi kosztów zakupu, napraw i amortyzacji sprzętu.

Outsourcing wózków i maszyn budowlanych

Outsourcing – czyli powierzanie jakiejś części działalności przedsiębiorstwa firmie zewnętrznej – obejmuje dziś praktycznie wszystkie branże. W przypadku maszyn budowlanych jest szczególnie korzystnym rozwiązaniem. Zakup wózków widłowych wymagałby od Państwa sporych inwestycji, w tym także zaciągnięcia kredytów.

Wynajem podestów roboczych

Wynajem używanych podestów roboczych rozwiązuje wszystkie powyższe problemy. Nie wymaga od Państwa inwestycji finansowych, zatem zaoszczędzone w ten sposób środki mogą Państwo przeznaczyć na inne cele firmowe. Płacąc jedynie stałą, miesięczną opłatę na jednej fakturze, otrzymują Państwo sprzęt zawsze gotowy do pracy, bez ponoszenia kosztów napraw i serwisowania. Dodatkowo, wskazane maszyny i urządzenia dostarczymy do Państwa własnym transportem.

Opłaty za wynajem podestów roboczych są wielokrotnie niższe, niż koszty ich zakupu i eksploatacji. Oferujemy Państwu tak korzystne ceny, ponieważ cała działalność EDDI ukierunkowana jest wyłącznie na sprzedaż i wynajem wózków widłowych i maszyn budowlanych. Dzięki temu nawiązaliśmy stałą współpracę z serwisami i dostawcami części, którzy udostępnili nam spore rabaty upusty cenowe, a także terminową dostawę potrzebnych elementów. Sami korzystamy z preferencyjnych cenników, dlatego proponujemy je również naszym Klientom.

Oferujemy:
  • podesty terenowe
  • podnośniki teleskopowe i ramieniowe
  • podesty ruchome nożycowe
Sprawdź aktualną ofertę podetów roboczych - podesty robocze
Eddi wózki widłowe | ul.Krakowska 98a | 32-650 Kęty | tel. +48 (33) 484 18 55 | fax +48 (33) 845 55 46

Zasięg działania

Oferujemy wózki widłowe na terenie całego kraju. Wózki widłowe Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, inne.
Informacje w serwisie internetowym firmy Eddi wózki widłowe mają wyłącznie charakter informacyjny, nie stanowią wiążącej oferty a ewentualne błędne opisy nie mogą być podstawą do roszczeń.