używane wózki widłowe i maszyny budowlane eddi
wózki widłowe nissan
Wózki widłowe Eddi - sprzedaż, serwis, wynajem
szukasz wózka widłowego? zadzwon 33 484 18 55

Regały wspornikowe OHRA

Sprzedaż i wynajem regałów

Od ponad 20 lat firma OHRA produkuje nowatorskie systemy regałowe, dbając o ochronę i zabezpieczenie przechowywanych towarów.

Regały Wspornikowe
OHRA szczyci się wprowadzeniem do swoich systemów regałowych ruchomego ramienia, które zostało dopracowane do perfekcji. Ruchome ramię stanowi dziś standard w handlu stalą i metalami. Ramię wspornikowe uchyla się przy zderzeniu chroniąc nie tylko wartościowy towar, ale również regał.

Charakterystyczne cechy regałów wspornikowych to: lekka konstrukcja z wytrzymałych profilów stalowych walcowanych na gorąco wykonana z wysokowartościowej, specjalnej stali, śruby regulacyjne służące do ich precyzyjnego ustawienia, łatwe ustawianie wysokości dla składowania materiałów, zaokrąglenia stopy i zakończenia wsporników.

Regały wysięgnikowe
Stosowanie regałów wysięgnikowych pomocne jest w handlu stalą i metalami. Obejmuje metale "lekkie" takie jak aluminium czy rury jak również "ciężkie" do których możemy zaliczyć ciężkie blachy oraz materiały w kręgach o maksymalnym ciężarze 15 ton. Regały mogą być indywidualnie przystosowane w zależności od potrzeb (kręgi stojące, leżące, wiszące) z uwzględnieniem systemu transportu (wózki widłowe wysokiego składowania)

Regały paletowe
Do składowania ościeżnic drzwiowych, drzwi, parkietów, drewnianych akcesoriów do ogrodu najlepiej sprawdzają się regały paletowe firmy OHRA.

Układ regałów może być indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta a do wykonania konstrukcji stosowane są stalowe profile walcowane na gorąco.

Stojaki, regały na płyty, antresole
Dzięki antresolom i stosowaniu konstrukcji piętrowych można osiągnąć najbardziej optymalne wykorzystanie powierzchni hali/magazynu. Poprzez zastosowanie stojaków klient zyskuje bezpośredni i łatwy dostęp prezentowanych materiałów drewnianych. Regały na płyty umożliwiają składowanie płyt w pozycji pionowej ułatwiając bezpośredni manualny dostęp do poszczególnych towarów. Górna przestrzeń nad regałami może być wykorzystana jako miejsce magazynowania.

Rodzaje regałów:

  • regały wspornikowe
  • regały wysięgnikowe
  • regały na kręgi, walce
  • regały paletowe
  • regały jezdne
  • antersole

Wynejem regałów

Oferujemy wynajem regałów na bardzo atrakcyjnych warunkach. Szczegółowych informacji udzieli nasz specjalista.

Zapewniamy kompleksową obsługę, dobierzemy odpowiedni system regałów dostosowany do Państwa potrzeb oraz doradzimy (sprzedamy lub wynajmiemy) odpowiedni wózek widłowy.

---
Doradca handlowo techniczny
tel. 33 484 18 55
regały ohra
regały ohra
regały ohra
regały ohra
regały ohra
Galeria
regały ohra regały ohra regały ohra regały ohra
regały ohra regały ohra regały ohra regały ohra
regały ohra regały ohra regały ohra regały ohra
regały ohra regały ohra regały ohra regały ohra
Eddi wózki widłowe | ul.Krakowska 98a | 32-650 Kęty | tel. +48 (33) 484 18 55 | fax +48 (33) 845 55 46

Zasięg działania

Oferujemy wózki widłowe na terenie całego kraju. Wózki widłowe Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, inne.
Informacje w serwisie internetowym firmy Eddi wózki widłowe mają wyłącznie charakter informacyjny, nie stanowią wiążącej oferty a ewentualne błędne opisy nie mogą być podstawą do roszczeń.